FURNITURE / Sofas / Bench 13316266
nr 1331 6266
BENCH
1960s. Length: 120, width: 38 cm, height: 43 cm, wear.
1960-tal. Längd: 120, djup: 38 cm, höjd: 43 cm
Condition: slitage
600
SEK 900
Monday June 1 2020
at 19:37:56
300 kr
350 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)